Segítség & kapcsolat Ingyenes szállítás és visszaküldés 7 990 Ft-tól*30 napos visszaküldésAjándékutalványok
  • Mix & match
Fekete velúr bokacsizma lekerekített orral, rövid szárú, alacsony rétegelt sarkú. Simább felület, látható minták vagy díszítések nélkül.

Vagabond
BLANCA - Klasszikus bokacsizmák - black

28 790 FtÁfával együtt

Utolsó legalacsonyabb ár:28 790 Ft

Eredeti ár:63 990 Ft

Aktuális Kiválasztott színSzín: black

Keresd meg a méreteidnek megfelelő termékméretet

Szállítás

  • Normál szállítás

    K 26 máj

    ingyenes

Ingyenes szállítás és díjmentes visszaküldés

30 napos visszaküldési lehetőség

Termékkép

Párosítsd ezzel
Tedd teljessé

  • BARI - Keresztpántos táska - black

    VagabondBARI - Keresztpántos táska - black

    60 790 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:56 990 Ft

    Eredeti ár:75 990 Ft

    • Elfogyott
  • JOLIN - Bokapántos balerina cipők - black

    VagabondJOLIN - Bokapántos balerina cipők - black

    35 190 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:28 590 Ft

    Eredeti ár:43 990 Ft

 
 
 
 
 
Kezelési utasítások:
 
Viselés előtt megfelelő védőszerrel kezeljük

 
 
 
 
Cikkszám:
 
VA111N0IL-Q11

Szármagasság:
 
Boka
Sarokmagasság:
 
Alacsony

Vagabond

Legyen teljes a megjelenésed
Outfit inspiráció

Töltött olíva zöld dzseki barna gallérral, fekete pulóver és széles fekete nadrág. Bézs sapka és fekete cipő, áll a bejáratnál.
Zalando
Kötött krémszínű sál fekete hímzéssel, fekete bőr táskával párosítva, fekete nadrágot és cipőt viselve, beltérben állva.

ZignKlasszikus bokacsizmák - black

    21 590 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:16 190 Ft

    Eredeti ár:35 990 Ft

  • Steve Madden, NEXTSTEP - Klasszikus bokacsizmák - black
    • Ajánlat

    Steve MaddenNEXTSTEP - Klasszikus bokacsizmák - black

    29 990 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:35 990 Ft-17%

    Eredeti ár:59 990 Ft

  • Vagabond, BLANCA - Klasszikus bokacsizmák - black

    VagabondBLANCA - Klasszikus bokacsizmák - black

    63 990 Ft

  • Vagabond, BLANCA - Klasszikus bokacsizmák - chocolate
    • Ajánlat
    • Mix & match

    VagabondBLANCA - Klasszikus bokacsizmák - chocolate

    51 190 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:54 390 Ft-6%

    Eredeti ár:63 990 Ft

  • Vagabond, ANSIE - Klasszikus bokacsizmák - braun

    VagabondANSIE - Klasszikus bokacsizmák - braun

    40 790 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:30 590 Ft

    Eredeti ár:67 990 Ft

  • Vagabond, JOLIN - Balerina cipők - coffee
    • Mix & match

    VagabondJOLIN - Balerina cipők - coffee

    39 990 Ft

  • Vagabond, JANINE - Bokacsizmák - java

    VagabondJANINE - Bokacsizmák - java

    30 590 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:23 790 Ft

    Eredeti ár:67 990 Ft

  • Gabor, 75.670. - Klasszikus bokacsizmák - schwarz

    Gabor75.670. - Klasszikus bokacsizmák - schwarz

    33 790 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:28 590 Ft

    Eredeti ár:51 990 Ft

  • Vagabond, AMINA - Belebújós cipők - black

    VagabondAMINA - Belebújós cipők - black

    44 790 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:44 790 Ft

    Eredeti ár:55 990 Ft

  • Vagabond, MONA - Klasszikus bokacsizmák - black

    VagabondMONA - Klasszikus bokacsizmák - black

    57 590 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:47 990 Ft

    Eredeti ár:63 990 Ft

  • Vagabond, LIVIA - Klasszikus bokacsizmák - chocolate
    • Ajánlat

    VagabondLIVIA - Klasszikus bokacsizmák - chocolate

    35 990 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:39 590 Ft-9%

    Eredeti ár:71 990 Ft

  • Vagabond, HEDDA - Klasszikus bokacsizmák - black

    VagabondHEDDA - Klasszikus bokacsizmák - black

    63 990 Ft

  • Vagabond, MONA - Klasszikus bokacsizmák - chocolate

    VagabondMONA - Klasszikus bokacsizmák - chocolate

    44 790 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:44 790 Ft

    Eredeti ár:63 990 Ft

  • Vagabond, ALEX  - Belebújós cipők - black

    VagabondALEX - Belebújós cipők - black

    55 990 Ft

  • Vagabond, LIVIA - Klasszikus bokacsizmák - cherry

    VagabondLIVIA - Klasszikus bokacsizmák - cherry

    43 190 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:32 390 Ft

    Eredeti ár:71 990 Ft

Még több tőle: Vagabond

További információ
  • Vagabond, KENOVA - Belebújós cipők - black

    VagabondKENOVA - Belebújós cipők - black

    47 990 Ft

  • Vagabond, WIOLETTA - Bokapántos balerina cipők - black

    VagabondWIOLETTA - Bokapántos balerina cipők - black

    17 990 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:15 990 Ft

    Eredeti ár:39 990 Ft

  • Vagabond, VIVIAN - Klasszikus sarkú cipők - black
    • Mix & match

    VagabondVIVIAN - Klasszikus sarkú cipők - black

    55 990 Ft

  • Vagabond, DORAH - Belebújós cipők - black
    • Ajánlat

    VagabondDORAH - Belebújós cipők - black

    47 990 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:50 990 Ft-6%

    Eredeti ár:59 990 Ft

  • Vagabond, ELLIS - Balerina cipők - black
    • Ajánlat

    VagabondELLIS - Balerina cipők - black

    41 990 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:50 390 Ft-17%

    Eredeti ár:55 990 Ft

  • Vagabond, DEBBI - Klasszikus sarkú cipők - chocolate

    VagabondDEBBI - Klasszikus sarkú cipők - chocolate

    35 990 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:33 590 Ft

    Eredeti ár:47 990 Ft

  • Vagabond, KELSEY - Klasszikus bokacsizmák - chocolate

    VagabondKELSEY - Klasszikus bokacsizmák - chocolate

    67 990 Ft

  • Vagabond, LIVIA - Bokacsizmák - black
    • Ajánlat

    VagabondLIVIA - Bokacsizmák - black

    44 790 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:47 990 Ft-7%

    Eredeti ár:63 990 Ft

  • Vagabond, Klasszikus bokacsizmák - black

    VagabondKlasszikus bokacsizmák - black

    44 790 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:44 790 Ft

    Eredeti ár:63 990 Ft

  • Vagabond, HEDDA - Klasszikus bokacsizmák - black

    VagabondHEDDA - Klasszikus bokacsizmák - black

    63 990 Ft

  • Vagabond, ANSIE - Klasszikus bokacsizmák - black

    VagabondANSIE - Klasszikus bokacsizmák - black

    47 590 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:30 590 Ft

    Eredeti ár:67 990 Ft

  • Vagabond, KELSEY - Klasszikus bokacsizmák - black

    VagabondKELSEY - Klasszikus bokacsizmák - black

    57 590 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:51 190 Ft

    Eredeti ár:63 990 Ft

  • Vagabond, DEBBI - Belebújós cipők - black

    VagabondDEBBI - Belebújós cipők - black

    33 590 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:28 790 Ft

    Eredeti ár:47 990 Ft

  • Vagabond, LIVIA - Klasszikus sarkú cipők - black

    VagabondLIVIA - Klasszikus sarkú cipők - black

    38 390 Ft

    Utolsó legalacsonyabb ár:22 390 Ft

    Eredeti ár:63 990 Ft

  • Vagabond, BLANCA - Klasszikus bokacsizmák - java
    • Mix & match

    VagabondBLANCA - Klasszikus bokacsizmák - java